Youtube Doğal olarak İzlenme Ve Abone Kasmak İsteyenler İçin

fixerkit
#1
Merhaba arkadaşlar. Pek çoğumuz youtube'da yükselme ve para kazanma peşindeyiz. Bu konuda karşımıza pek çok engel çıkıyor...
Videolarımızın tutmaması;
İzleyenin olupta para kazandıran bir etkinliğin olmaması;
Videonuzun az izlenmesi;
Videonuzun ilk sıralarda değilde son sıralarda çıkması gibi sorunlardan şikayetçi iseniz doğru yerdesiniz.Geçelim nasıl bir sistem olduğuna

Sistem exchange tarzı bir sistem bunun için boş bir kanal açmanızda fayda var.
Videoları otomatik olarak izler beğeni yapar abone olur ama asla spame düşmez. Herşey otomatik işler, böylelikle kredi kasarsınınız. Kastığınız kredileri belli bir izlenim ile takas edebilirsiniz. Sistem server izlenimi olmadığı için parada kazandırıyor.
Şuan aktif 13K canlı user'i var bu yüzden kaliteli bir sistem, videolarınız sizin belirlediğiniz sürede izler üstelik like ve yorumda atabilir.
Gördüğünüz gibi 3k gibi bir izlenimle 8 tl gibi bir para bıraktı.Aktif 13K user'i var bu yüzden videolarınız izlenmesini saatlerce beklemezsiniz.

Önemli Not: Süreyi randomize edin ve kesinlikle aynı sürede izlenim göndermeyin. Örneğin x video 30-40 saniye arası 500 izlenim, y video 40-50 saniye 600 izlenim şeklinde gönderirseniz sıkıntı yaşamazsınız.

Refli Kayıt:
https://www.ytmonster.net/register?ref=brsgnsk
(destek olmak isterseniz memnun olurum)