Yoast Seo Problemi

Merhaba arkadaşlar, yoast seo premium sürümünü kullanıyorum şöyle bir hata alıyorum bir türlü düzeltemedim. Burada daha önce bildiğiniz gibi seo başlığı focus keyword meta keyword vb. şeyler gelirdi onlar gelmiyor artık nasıl düzeltebilirim? yoast.jpg

Hocam daha önce başına gelen net bir bilgi verecektir. Ancak genelde bunlar çakışma sonucu ortaya çıkan buglardan meydana geliyor. Diğer eklentileri pasif hale getirerek bir deneyin. Eğer sorun yoksa tek tek eklentileri aktif pasif hale getirerek sorunu çözebilirsiniz.

Hocam bende de aynı sorun olmuştu birkaç taktikle çözebildim.
1-Farklı browserdan denemek.
2-Farklı ip adresiyle denemek.
3-Tüm eklentileri pasifleştirip başta yoast seo olmak üzere hatayı bulana dek tek tek aktifleştirmek.

Arkadaşlar sorunu çözdüm, f12 basıp console kısmına geldiğinizde zaten çıkan hataları görüyorsunuz, eklentilerin çakışması ile oluyor bu sorun sisteminizi çalışan en son güne tekrar yükleyin (host firmanızdan yedekleri alın) daha sonra gereksiz gördüğünüz bütün eklentileri kaldırın başka çözümü yok bunun, ilerleyen zamanlarda eklentiler güncellendikçe sorun çözülür diye düşünüyorum mesela benim sistemde auto psot eklentisi ile çakıştığı için sorun oluyormuş yedekleri geri yükleyip eklentiyi kaldırdım şuan sorun grünmüyor