Ücretsiz Google Adwords Analizi

fixerkit

ibrahimgezmis

Dijital and Social Management Consultant
"Arkadaşlar merhaba kanalıma hoş geldiniz" gibi bir başlangıç yapmak istiyorum :)

SEO Big'in Adwords konusunda biraz daha aktif olması gerektiğini düşünerek sizlere böyle bir danışmanlık ve analiz çalışması yapmaya karar verdim.
Sosyal Medya Reklamcılığı ve Google Adwords konusunda uzun yıllardır bir çok web sitesi ve firma ile çalışmalar yaptım, bu bağlamda SeoBig ailesine de katkı sağlamak istiyorum.

Ücretsiz Google Adwords Analizi Programının İçeriği
  • Kampanya Ağacı Analizi
  • Anahtar Kelime Analizi ve Önerileri
  • Reklam Uzantı Analizi
  • Reklam Performans Raporu
  • Reklam Metin Analizi
  • Negatif Anahtar Kelime Analizi
  • Remarketing Analizi ve Önerileri
  • Teklif Analizi
  • Fiyat / Performans Analizi
  • Cihaz Performansı
  • Gün ve Saat Performansı
Google Adwords Analizi Katılım Koşulları
  • Aktif Google Adwords Hesabı
  • Hesapta En Az 1 Kampanya (aktif ya da pasif)

Önemli Not: Bu Program İçin Şuan 4 Kontenjan Var. İş Yoğunluğu Nedeniyle Şimdilik 4 SeoBig Kullanıcısına Bu Analizi Yapacağım. Önümüzdeki Hafta İçerisinde Yeni Kontenjan Açıldığında İse Cevap Yazan Arkadaşların Cevap Yazma Sırasına Göre Analizlerini Tamamlayacağım.

Last edited:

ibrahimgezmis

CEOHABER kullanıcısının aktif bir kampanyası olmaması nedeniyle kontenjan hala 4 kişidir. Bilginize :)

ibrahimgezmis

arkadaşlar 5 kişisiniz hepinizi listeye ve sıraya alıyorum. sırayla;

@sercanertas
@abdulbaki
@mmcn
@berkimren
@BerkeT

özel mesajla sizlere bilgilendirme yapacağım. Bilgileri ben sizden adwords hesabınıza sadeece okuma yetkisi isteyerek alacağım. Ve analizimi yapıp sizlere öneriler olan bir pdf döküman göndereceğim.

Last edited:

akses48

Kendi Halinde
Sıraya alırsanız sevinirim hocam. Sıram geldiği zaman belirttiğiniz gibi adwords hesabından okuma erişimi sağlarım. Özellikle tbm düşürmek için önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

ibrahimgezmis

ibrahimgezmis

@canberkyetkin 'e Adwords Analizi Gönderilmiştir. :)

Kalan Kontenjan 3

Kurallarda bazı değişiklikler yaptım, Adwords hesabınızda aktif bir kampanyanın olmasına gerek yok. Daha önce aktif ettiğiniz bir kampanya varsa onun üzerinden de optimizasyon ve analiz yapabiliriz.

ibrahimgezmis

sırayı size verdim :) mesaja bakabilirsiniz