Tercih Ettiginiz Hosting Firmalari (ANKET)

Tercih Ettiğiniz Hosting Firmaları

• Natro

Kullanılan: 2 10.5%
  • Hostgator

Kullanılan: 0 0.0%
  • Turhost

Kullanılan: 4 21.1%
  • Sunucu Cozumleri

• Radore

Kullanılan: 1 5.3%
  • Veridyen

Kullanılan: 5 26.3%
  • Ege Data Center

Kullanılan: 0 0.0%
  • Diğer (forum mesajindan sonra eklenecek)

Kullanılan: 6 31.6%
  • IHS

• Güzel Hosting

Kullanılan: 4 21.1%

• Kullanılan toplam oy
    19
Merhabalar. Tercih ettiginiz hosting firmalari icin acmis olduğum ankete katilabilirsiniz. Listede olmayan hosting firmalari 'bu' sayfaya bıraktığınız mesajlar sonrasi eklenecek. Takibini yapip, isaretleyebiirsiniz.

Ayrıca neden ilgilili firma ile çalıştığınızi, hangi hizmeti aldiginizi mesaj olarak ekleyebilirsiniz. Amacımız hosting sektörüne istatistiki olarak bakis atip, seobig.net olarak nasil bir yonelim icindeyiz onu anlamak. Hem secenekleri de görmüş oluruz. Katiliminiz icin teşekkürler.

Ilk mesaji da ben atayim. 2 - 3 aydır sunucu çözümlerini kullanıyorum. Uygun fiyatlandirma, ucretsiz SSL ve facebook gruplarında cok oneri aliyor diye tercih ettigim ama benim icin hala test asamasinda olan bir firmadir. Artilari: ticketlara hizli donus yapilmakta, % 99.x uptime vaadi, fiyatlandirma. Eksileri: Sorun yasadiginizda sorunu anlayip, cozebilmek adina hazir mesaj burokrasisini gecebilmek icin debelenmek. Telefonla destek yok.

Redstation üzerinden dedicated kullanıyorum. Hosting firmalarıyla dert yaşamıyorum. Kendime göre nasıl istersem öyle derleyip öyle konfigure ediyorum. Firmaların kısıtlamalarından yırtıyorum. En iyisi :D