Tam Zamanlı, Freelance Editörlük Hizmeti!

Merhabalar, ben Mehmet Özdemir yaklaşık 2-3 yıldır bu işi yapıyorum. Daha önce birçok sitede tam zamanlı ve freelance olarak çalıştım.

Referanslarım;

Teknoloskop
e-yardim.net ( kapandı )
Donanım Arşivi
HelpMert

Yukarıda ki internet sitelerinde uzun zamandır yazıyorum. Ek olarak sayılı makale gönderdiğim sitelerde oldu.

Makalelerimi Nasıl Hazırlıyorum?

1: Bana göndermiş olduğunuz başlık için alt başlık araştırması yapıyorum. Örneğin: Xiaomi Mi8 ile ilgili bir sipariş aldım. Yazmaya başlamadan önce, Google arama önerilerini ve adwors üzerinden aranma hacmi yüksek olan konu - kelimelere bakıyorum. Ve Alt başlıklarını hem google önerilerine hemde adwords'de aranma hacmi yüksek olan konulara göre belirliyorum.

2: Ardından rakip analizi yapıyorum. Kaç kelime yazmışlar? Kaç alt başlık kullanmışlar? Kaç görsel kullanmışlar gibi gibi. ( Onlardan İyisini Yazmak İçin )

3: Özgün görsel arıyorum. Bulduğum görsel, az kullanılmış ve yabancı kaynaktan alınmış olmasına dikkat ediyorum. Ardından Photoshop kullanarak, saten vb. Efektler ile özgün hale getiriyorum. Sonra ise, alt etiketlerini giriyorum.

4: Anahtar kelime kullanımını kontrol ediyorum. ( İlk ve son 100 anahtar kelimeyi geçiriyorum. Alt başlık ve alt başlıkların giriş cümlesi gibi SEO kurallarına uygun yazıyorum ) Spam Olmayacak şekilde anahtar kelime kullanıyorum.

5: Cümlelerin uzunluğunu, vb. İmla kurallarını kontrol edip teslim ediyorum.

Haftalık fiyata çalışıyorum. Ücret vs için; PM