Natro hostin kullanan var mı memnun musunuz?

Ben birkaç kişiden aldığım sitenin hostingi orada idi fakat ben 10 yıldır hizmetini aldığım Guzel.net.tr ye taşıdım ve memnunum ha bu demek değilki Natro hakkında kötü birşey diyemem ama guzel.net.tr den memnun olduğum için bir öneri sayabilirsiniz

Hostinger'in İngiltere, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri ve Singapur’da datacenteri bulunurken, Natro'nun İstanbul'da datancenteri bulunuyor. (bkz.)

Lokasyon bakımından iki firma arasından Natro'yu tercih etmek daha mantıklı.

Last edited:
Teşekürler öneriniz için ama yoğunluk tavsiye ediyor tavsiye etmemenizin sebebi nedir acaba ?
1 aldığınız zaman ilerde siteniz hacklinkten geçilmez. Ben daha önce haber sitemi orada barındırıyordum. Websitemi didik didik taradım hiçbir şekilde açık yok. Shell felanda yüklenmemiş. Ama anasayfada footer bölümünde ahlak dışı sitelere link çıkışı yapılmıştı. Konuyla alakalı yardım istediğimde temanızdaki açıktan kaynaklı dediler. Ama log kayıtlarına baktığımda footer.php dosyasını düzenleyen root kullanıcı adı. yani ya natro hosting yaptı yada natro hostingin sunucularını hackleyip WHM panelde erişim ile eklediler. Sonrasında haber sitesini sattım ve birdaha natro ya bulaşmadım. Yaklaşık 2 yıldır turhost kullanıyorum hiçbir şekilde hacklink görmedim. Bide suçu site kullanıcılarına atıyorlar.

1 aldığınız zaman ilerde siteniz hacklinkten geçilmez. Ben daha önce haber sitemi orada barındırıyordum. Websitemi didik didik taradım hiçbir şekilde açık yok. Shell felanda yüklenmemiş. Ama anasayfada footer bölümünde ahlak dışı sitelere link çıkışı yapılmıştı. Konuyla alakalı yardım istediğimde temanızdaki açıktan kaynaklı dediler. Ama log kayıtlarına baktığımda footer.php dosyasını düzenleyen root kullanıcı adı. yani ya natro hosting yaptı yada natro hostingin sunucularını hackleyip WHM panelde erişim ile eklediler. Sonrasında haber sitesini sattım ve birdaha natro ya bulaşmadım. Yaklaşık 2 yıldır turhost kullanıyorum hiçbir şekilde hacklink görmedim. Bide suçu site kullanıcılarına atıyorlar.
Peki teşekürler

Birde ekleme yapmak istiyorum. Benim natroya şikayetimden yaklaşık 1 ay sonra açıktan dolayı natroya 2 saat erişim sağlanamadı. sonrasında anasayfada hackerlar index basınca ayıktılar ama iş işten geçmişti. Sadece natro değil natronun sunucusunun bazı sitelerede index attılar. ve bu şekilde müşterilerine rezil oldular.

Hocam istersen
"http://www.alastyr.com/?r=1508"
bu link üzerinden ALASTYR 'ye yeni üyelik oluşturup, "DTHOSTING"
kodunu kullanarak yıllık aldığın hosting üzerinde %20 indirim alabilirsin. Benim iş yaptığım sunucu firması hizmeti, sunucuları, çalışanları, müşteri temsilcileri gayet yeterli iyi durumda. Tavsiyem budur. Üstelik yerleri İzmir / Bornova'da.