Minik Bir SEO Hilesi

Merhaba arkadaşlar. Bu konuda sizlerle basit bir SEO hilesini göstermek istiyorum.
Yazılarınızda Google'da ilk sırada çıkmak istiyorsanız aklınızda bulunsun.

Normalde yazılarınızda "ama, ancak" bağlaçlarını tek başına kullanıyorsunuz değil mi? Eğer daha çok hit istiyorsanız (yazıda bir kez olmak şartıyla) bu bağlaçların yerine "ama ve lakin, ancak ve ancak" kullanabilirsiniz.

Neden mi?
Nedeni çok basit aslında. Google yazılarınızı belli anahtar kelimelere göre indexler. Bu bağlaçlardan bir tanesi yerine iki tanesini bir arada kullanırsanız bu daha etkili olur. Basit ama aklınızda bulunsun.

Kamal Balayev

Alışma Sürecinde
Arkadaşlar, şimdi bizim gramerde sıfatın dereceleri var. Lap, en, çok ve s. gibi daha bir kaç. Google arama motoru tüm gramerleri bizden daha iyi bilen bir arama motoru bu kesin. Böylelikle google sıfatların hangi dereceleri ile yazıldığını da anlaya bilir diye düşünüyorum. Misal: bmv iyi bir araba yazarsak bunun derecesi o kadar da yüksek seslenmiyor. Ama bmv en iyi araba yazarsak sıfatın derecesi artmış oluyor. Ve bmv en ama en iyi araba yazarsak burada eminlik patlaması yapmış oluyoruz)

Arkadaşın da söylediği bu.

Denenebilir ama pek sanmıyorum.
Ben etkisi olacağını düşünmüyorum tabi ki yazı dili, imla ve anlatım biçimi önemli ama bir kelime ile seo'ya katkı olacağı mantıklı gelmiyor.
Etkisi olmayacağının kanısındayım. Google botları artık 4 yıl önceki gibi aptal değil.
Ben olacağı kanaatindeyim. Neden? Bir bağlaç yerine iki bağlaç. Eee ziyaretçiler her zaman müthiş (grammerli) aramalardan gelmiyor yazılarınıza.