Forumumuza Özel Kampanya Yaptirsak?

fixerkit
Anlık online 100 150 de 503 hatası yemeyecegimiz wordpress hosting kampanyası yaptiramaz miyiz? @SEO @hayrikirsan gayet iyi olur. Çünkü 5 tane hosting aldığım anlık 50 online da cpu %100 oluyor hit çekemiyorum. Foruma özel belki yaptırabilirsiniz

Anlık online 100 150 de 503 hatası yemeyecegimiz wordpress hosting kampanyası yaptiramaz miyiz? @SEO @hayrikirsan gayet iyi olur. Çünkü 5 tane hosting aldığım anlık 50 online da cpu %100 oluyor hit çekemiyorum. Foruma özel belki yaptırabilirsiniz
Hosting işi çok sıkıntı maalesef. En ufak bir sorunda ben seobig.net den kazandım der kabak bize patlar.

Detaylı çalışma ile böyle bir şey yapılabilir aslında ama biraz üzerinde uğraşılması gerekir, her türlü problem forum yöneticilerine iletilir çünkü.

CPU sorunları için Cache kullanın. Şayet kullanmış olduğunuz site wordpress tabanlı ise piyasadaki cache eklentilerinden uzak durun. Temanızdaki sorguları azaltıp kendinize php ile cache yazabilirsiniz. İnternette örnekleri var.