En Hızlı Şekilde Yeni Alınan Backlink Etkisini Nasıl Görürüm ?

İlk önce backlink aldığınız url yi https://search.google.com/test/mobile-friendly aracından taratıp eklenme sırasına ekleyin. 10 dk bekleyin.
Daha sonra Search consol dan ana sayfanızı google gibi getir yapın. Ve 2. şık olan Bu URL'yi ve onun doğrudan bağlantılarını tara yı seçip google a gönderin.

Bu taktik tarafımdan defalarca denenmiş olup, artı veya eksisi 10 dk ile 24 saat arası görülmektedir. Deneyen olursa konunun altına etkisini yazarsa memnun olurum.

Hocam genelde mobil uyumlu aldığınız backlinkleri burdan taratıp hızlı index almasını sağlıyorsunuz. Fakat yükselme konusunda :) biraz yavaş ilerlemek gerekiyor, yoksa site sandboxa düşüyor.

Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Sistemi Uzun Zamandır Kullanıyorum ama bu aralar biraz sıkıntılı geçici olarak erişilemiyor gibi hatalar geliyor yanlız googlede kalıcı olmuyor linkiniz bunu söyliyebilirim bir bakarsın ilk sıradasın sonra bulamazsın konu linkini...

Bunu Yaparkende ilk önce

add url yapın

peşinden Google gibi Getir yaparsanız etkili yükseliş olur fakat max 5 konu yapın günlük..

Hocam genelde mobil uyumlu aldığınız backlinkleri burdan taratıp hızlı index almasını sağlıyorsunuz. Fakat yükselme konusunda :) biraz yavaş ilerlemek gerekiyor, yoksa site sandboxa düşüyor.
Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Sistemi Uzun Zamandır Kullanıyorum ama bu aralar biraz sıkıntılı geçici olarak erişilemiyor gibi hatalar geliyor yanlız googlede kalıcı olmuyor linkiniz bunu söyliyebilirim bir bakarsın ilk sıradasın sonra bulamazsın konu linkini...

Bunu Yaparkende ilk önce

add url yapın

peşinden Google gibi Getir yaparsanız etkili yükseliş olur fakat max 5 konu yapın günlük..
Ben bunu sürekli uyguluyorum. Sanbox a düşen site olmadı uyguladıklarım arasında. Eğer sandbox a düşen varsa başka sebeplerle düşmüş olabilir.
Hocam tam olarak nadil yapıyorsunuz resimli veya tam olarak anlatabilirmisiniz