E-Ticaret Başlangıç

E-Ticaret'e İlk Başlangıç

Düşünelim; elimizde satacak birşey yok. E-ticarete atılmak istiyoruz. Yasal ve ekonomik yönden nasıl başlangıç yapılmalı ve satılacak ürün nasıl bulunmalı?​

bu konuda 2017 nin başından beri araştırma yaptım benimde ne ürünüm nede proje için param yoktu halada yok ve hala girmedim o işe oiş hem iyibir eticaret yazılımı hem ödeme yöntemleri hemde iyi ve sağlam tedarikciler gerektiriyor lakin arkadaşında dediği gibi en önemlisi hedef kitle ve reklam çok önemli ayrıca müşteri mağduriyeti olmamasına çok dikkat edilmeli ki oyüzden iyi ve sağlam tedarikciler gerekiyor kısaca girmeden önece baya araştırma yapmanı önerebilirim hatta bu işi yapan insanlar ile konuşmanda da faydavar gerçi ben bazıları ile konuştum lakin yinede girmedim hatta domainimi bile almıştım dikissiz.com

E-ticaret müşterilerimin geneli bu işi yatırımlı girişim ile yapıyorlar. Malı kendileri üretiyor veya çok ucuz miktarlardan mal ediyorlar. Eğer kendi ürünlerimi satmayayım ama farklı bir çok ürün satayım derseniz epeyce sağlayıcı ile anlaşma sağlayıp onların komisyon mantığı ile satmak gerekiyor.
Anlatabileceğim en sade şekli bu :)