DA-PA | HİTLİ | Alexa | İndex | Değerleri YÜKSEK ! A CLASS İP ! 30 Adet Siteden Satış Sadece 250 TL

Merhabalar ;

Arkadaşlar Lütfen Kaliteye İlgi Duyanlar Gerçek Mana'da Tanıtım Yazısı Vermek isteyenler Sipariş Versinler !!! Sitelerin Kaliteleri Orta'da Sizlere PREMİUM BİR HİZMET SUNUYORUM !!!! Bu Kalite'de bu Fiyata Bulamazsınız ! Sitelerin Hepsin'de Adsense Reklamı vardır Siteler Özgün İçeriklerle Her gün güncellenmetedir. Adsense'den Kazanç Sağlamak amaçlı açılmıştır Hiç Link Çıkışı verilmemiştir Sınırlı Sayıda satılacak

SADECE 10 ADET SATILACAKTIR. FOOTER LİNK SATIŞI'DA 5 ADETTİR.
30 A CLASS SİTEDEN TANITIM YAZISI 250 TL ( SADECE 10 ADET SATILACAK )
30 A CLASS SİTEDEN FOOTER LİNK Aylık 250 TL 3 AYLIK 600 TL ( SADECE 5 ADET SATILACAK )

* Siteler Günceldir
* Sitelerin Alexa Değerleri Yüksektir
* Siteler Farklı A Class İp'dedir.
* Sitelerin Katagorilerine Gelince ( Sağlık,Haber,Spor,Blog,Seo,Altın,Borsa,şarkı sözü,Yemek tarifi,İlahi,MP3 vs vs. ) Networkumuz 600 Web siteden oluşmaktadır.
* Domainler Keyword domainlerdir. Tek kelimeli domainlerdir. Drop ve yabancı domain yoktur.
* Sitelerin yaşı 1 Yıl ile 15 Yıl Arası değişmektedir. Daha Önce Çalışan Arkadaşlar Hatırlayacaklardır.
* Bu sitelerden İstenildiği taktirde Link satışı yapılacaktır. ( Max 5 Link çıkışı verilecek )
* Kurumsal Müşterilerimize Fatura Kesilir
* Süreklilik Arz Eden müşterilerimiz için Sözleşme Yapılır ve Sabit bir ücret ile Çalışılır.
* Sitelerimiz Kesinlikle Çöplük olamayacaktır.
* 7/24 Kesintisiz Hizmet verilmektedir. Ofis , Gsm ,WhatsApp, Skype , Mail , Forum Üzerinden PM
* Raporlar En Geç 5 ile 10 İş Günü içinde Teslim Edilecektir. ( Makaleleri siz Verirseniz 3 iş Günü içinde TESLİM EDİLİR )
Makaleleriniz EN AZ 1 Yıl Kalacaktır. ( Zorunlu hale gelmiştir. Sitemiz faaliyette olduğu sürece devam edecektir benimle çalışan müşterilerim bilir. 2010'dan bu zaman'a kadar en ufak sıkıntı yaşamadım çok şükür. )

Dilerseniz Makalelerinizi Biz Yazalım Seo Uyumlu ve %100 Özgün bir biçim'de ( Ofisimizde 1 Bayan ve 1 Erkek Tarafından yazılmaktadır )

* 100-150 Kelime : 2.50 TL
* 150-200 Kelime : 3.50 TL
* 200-250 Kelime : 4.00 TL
* 250-300 Kelime : 4.50 TL

Ödeme Seçenekleri

Garanti , Yapıkredi , İş Bankası , Enpara , Toplu Alımlarda Kredi kartına Taksit imkanı sunulur, ( Komisyon Alıcıya Aittir. %8 ile %10 Arası değişiyor. )