Açılışa Özel Paketlerimiz Uygun Fiyata Kaliteli Backlink Çalışması Başlangıç Fiyatı 40 TL

Broklyn SEO l Google Arama Motoru Optimizasyonu l SEM

- Çalışmalarımız sitenizin Google aramalarında yükselmesi, temel yapınızın gelişmesi ve arama motorlarındaki itibar düzeyinizin artmasını sağlar.

- Paketlerimiz tamamen Güncel Algoritmik değişimlere göre uyumlu şekilde hazırlanmış ve güncellenmiştir.

- Paketlerimizde site anahtar kelimelerinize Google aramalarında yükselmesi için Tanıtım Yazısı - Backlink Faktörü - Sosyal Medya Çalışmaları ile İşle 3 Farklı Alanda İşlem Uyguluyoruz.

Çalışma Yaptığımız Bazı Anahtar Kelimeler:

- Yol Yardım Kelimesi: 7. Sayfadan 1. Sayfaya Getirildi
- Oto Ekspertiz Kelimesi: 500 De Yokken 1. Sayfaya Getirildi
- İzmir Oto Ekspertiz Kelimesi: 500 de Yokken 1. Sayfaya Getirildi
- Ankara Halı Yıkama Kelimels: 500 de Yokken 2. Sayfaya Getirildi
- PDF İndir Kelimesi: 6. Sayfadan 1. Sayfaya Getirildi
- Üsküdar Cam Balkon Kelimesi: 500 de Yokken 1. Sayfaya Getirildi
- Sohbet Kelimesi: 500 De Yokken 2. Sayfa 3. Sıraya Getirildi
- Astropay Kart Kelimesi: 500 de Yokken 2. Sayfaya Getirildi

- Sizde Google Aramalarında Üst Sıralarda Çıkmak istiyor ve Kalıcı Bir Çalışma İstiyorsanız Hemen İletişime Geçebilirsiniz.

- Çalışmalarımız Tamamen Kalıcıdır Zamala Silinme, Tanıtım verilen Sitelerin Kapanması Gibi Bir Durum söz Konusu Değildir.

Paket Çalışmalarımzı Hakkında:
Çalışmalarımızda kullandığımız sitelerimiz kaliteli içerik girilen sitelerdir
Çalışmada kullanılan sosyal hesaplar güncel paylaşım yapılan hesaplardır
Çalışmalarımız tamamen manuel şekilde yapılmaktadır
Çalışmada kullandığımız içerikler özgün ve seo uyumlı şekilde yazılmaktadır
Çalışma sonun detaylı raporlama tarafınıza yapılmaktadır.

İletişim Bilgilerimiz:
PM

Fcontrollers;1072874324 said:
Kendileri ile daha önce çalışmıştım herhangi bir sorun olmadı. Şimdi de bir sorun oluşacağını sanmıyorum.
Ozc;1072884167 said:
Kendisi ile daha önce çalıştık seo çalışmalarımızda yardımcı oldu anahtar kelimelerde güzel sonuçlar aldık tavsiye ederim. Şimdi bir site için daha çalışmaya başladık
seoali;1072887576 said:
Çalışmalar oldukça iyi ve yararlı oldu . Tavsiye ederim .
f_desak;1072946629 said:
Kendisi ile daha öncden başka bir sitem için çalışma almıştım. Çok etkisi olmuştu. Bir başka sitem için de paket aldım. Aynı etkiyi bekliyorum. Teşekkürler.
Holokost;1072897569 said:
arkadaş çalışmayı tamamlayıp detaylı raporu yolladı, teşekkür ediyorum.
f_desak;1072898963 said:
Daha önceden bir sitem için çalışmıştım. Yararını gördüm. Şimdi diğer sitem için çalışma aldım.
TLord;1072958063 said:
ilgili alakala için teşekkür ederim kendisne. Başka sorununlarim oldugu halde yine yardım etti. Uygun fiyatlari ilede hakını veriyor.
alicandir;1072973897 said:
kendisinden seo hizmeti aldık ve çok memnunuz, rapor aldık kaliteli biridir, tekrar elinize sağlık

Last edited by a moderator: