Tanıtım yazısı alırken sadece marka ismi geçmesi yeterli mi?

Rapor et
Soru

Bu soru rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

Rapor et
İptal

Tanıtım yazısı alırken sadece marka ismi geçmesi yeterli backlink almaya gerek yok. olarak belirtilen bir konu görmüştüm. Şimdide böyle bir şey yok diye bir konu gördüm.

Hangisi doğru?

Devam Ediyor 0
SEO Anonim 3 ay 1 Cevap 114 görüntüleme 0

Cevap ( 1 )

 1. Bu cevap rapor edilmelidir hissediyorum neden kısaca açıklayınız.

  Rapor et
  İptal

  Tam gündem sorusu olmuş, Sorduğunuz için teşekkürler.

  Bu durum tamamen strateji ile alakalıdır. Zaten SEO herkesin bildiği ama kişisel stratejilerle hedefe doğru ulaşıldığı bir alandır.

  Örneğin sizler Onedio’da bir tanıtım metni hazırladınız ve buradan linkinizle beraber sitenize giriş yaptırdınız. Bu güzel bir backlinktir ve tanıtım yazısı onedio üzerinden etkileşim alan ve hedefine ulaşmış bir işlem olacaktır.

  Aksi olarak ben marka bilincini oluşturacağım ve linkimi koymadan işletmem hakkında haberler yaptıracağım markamı duyuracağım dediğinizde Marka adınızı doğru şekilde makalelerinizde geçiriyorsanız ve o makalede sloganınıza yer veriyorsanız otoritenize fayda sağlamış olacaksınız. Peki bu nasıl olacak? Google trends de büyük çıkış kelime olmanızı sağlayacak ve burayı takip edenlerin sizden bahsetmesini sağlayabileceksiniz.
  Aynı zamanda google gözünde işletmesini tanıtan gerçek bir yatırımcı olarak geçebilirsiniz. Bu faydaları bu doğrultuda düşünerek kendinizde anlayabilir ve çoğaştabilirsiniz ve emin olun çok daha fazla maddeden oluştuğunu göreceksiniz.

  Yani işin özü böyle bir konuda böyle bir şey olmaz demek katiyen yanlıştır.

Cevap bırak